Izbori za članove Studentskog zbora...

Lista kandidata u postupku izbora za Studentski zbor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli u akademskoj 2022./2023. godini:

IZBORNA JEDINICA – SVEUČILIŠTE JURJA DOBRILE

1. Mirko Filipović, Fakultet ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“ u Puli, 2. godina diplomskog studija
  2. Daniel Marinković, Fakultet informatike u Puli, 1. godina diplomskog studija
  3. Eni Krešević, Filozofski fakultet u Puli, 1. godina diplomskog studija
  4. Kristijan Opačak, Fakultet informatike u Puli, 3. godina preddiplomskog studija
  5. Mihael Stojanović, Fakultet ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“ u Puli, 2. godina diplomskog studija
  6. Nikolina Sučić, Fakultet ekonomije i turizma „Dr. Mijo Mirković“ u Puli, 3. godina preddiplomskog studija
  7. Tin Celner, Filozofski fakultet u Puli, 2. godina diplomskog studija

IZBORNA JEDINICA – FILOZOFSKI FAKULTET U PULI

1. Zlatko Nikolić, 3. godina preddiplomskog studija
  2. Ivona Pilinger, 3. godina preddiplomskog studija

IZBORNA JEDINICA – FAKULTET INFORMATIKE U PULI

1. Lucia Vareško, 1. godina diplomskog studija

IZBORNA JEDINICA – FAKULTET PRIRODNIH ZNANOSTI U PULI

1. Petra Peharec, 1. godina preddiplomskog studija

IZBORNA JEDINICA – MEDICINSKI FAKULTET U PULI

1. Anja Teofilović, 2. godina preddiplomskog studija

IZBORNA JEDINICA – FAKULTET EKONOMIJE I TURIZMA “DR. MIJO MIRKOVIĆ“

1. Ivan Mesić, 2. godina diplomskog studija

IZBORNA JEDINICA – FAKULTET ODGOJNIH I OBRAZOVNIH ZNANOSTI U PULI

1. Ines Štimac, 1. godina preddiplomskog studija

IZBORNA JEDINICA – MUZIČKA AKADEMIJA U PULI

1. Ivan Haubrih, 4. godina preddiplomskog studija

Prigovor na postupak kandidiranja i listu kandidata izjavljuje se u pisanom obliku, elektroničkim putem u roku od jednog dana od dana objave liste kandidata putem adrese elektroničke pošte. Prigovore možete dostaviti na povjerenstvo.za.prigovore@unipu.hr.

Temeljem članka 17., stavka 1. i 2., u izbornim jedinicama gdje je broj kandidata jednak broju članova koji se biraju, izbori se ne provode već kandidat postaje članom Studentskog zbora objavom konačnih rang listi. Sukladno tome, izbori će se sprovesti za listu Sveučilišta Jurja Dobrile te listu Filozofskog fakulteta u Puli.

Izbori će se održati u online obliku 6. i 7. lipnja 2022. godine na serveru za tajno glasanje Sveučilišta Jurja Dobrile. Izbori se otvaraju 6. lipnja u 8 sati i zatvaraju 7. lipnja u 15 sati.  Prije otvaranja izbora svi studenti koji imaju pravo glasa dobiti će poruku elektroničke pošte u svoj službeni pretinac, koja će sadržati kraću uputu, poveznicu za glasanje prema sveučilišnom serveru za anonimno glasanje te vjerodajnice (voter-id i password) za pristup glasanju.