Raspisuju se izbori za članove...

Rektor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli dana 6. svibnja 2022. godine donio je Odluku o raspisivanju izbora za članove Studentskog zbora Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli u akademskoj godini 2022./2023. Izbori za Studentski zbor održati će se dana 6. i 7. lipnja 2022. godine putem poveznice za glasovanje koja će na dan izbora biti dostupna na mrežnim stranicama.

U izborima za Studentski zbor imaju pravo sudjelovati (birati i biti birani) svi studenti upisani na Sveučilište.

U Studentski zbor bira se 13 predstavnika i to po jedan predstavnik svake znanstveno-nastavne sastavnice Sveučilišta i pet predstavnika na razini Sveučilišta.

Utvrđuju se jedna izborna jedinica za Sveučilište i za svaku znanstveno-nastavnu sastavnicu to:

1. Fakultet ekonomije i turizma "Dr. Mijo Mirković" u Puli
  2. Fakultete za odgojne i obrazovne znanosti u Puli
  3. Filozofski fakultet u Puli
  4. Fakultet informatike u Puli
  5. Fakultet prirodnih znanosti u Puli
  6. Tehnički fakultet u Puli
  7. Medicinski fakultet u Puli
  8. Muzička akademija u Puli.

Više o postupku kandidiranja i drugim detaljima pročitajte u tekstu Odluke:

Odluka o raspisivanju izbora za studentski zbor.pdf

Obrazac: