Prvi specijalisti  u djelatnosti...

U Zagrebu je 05. lipnja 2024. pred komisijom Ministarstva zdravstva održan specijalistički ispit za polaznike prve generacije programa specijalističkog usavršavanja prvostupnika sestrinstva u djelatnosti hitne medicine.

Istarski specijalizanti Maja Majstor, Claudio Filipović, Dario Janović, Ivana Lukež, Daša Munđar Debeljuh i Dejan Martić uspješno su položili specijalistički ispit i postali specijalisti u djelatnosti hitne medicine.

Program specijalističkog usavršavanja prvostupnika sestrinstva u djelatnosti hitne medicine rezultat je odlične suradnje Ministarstva zdravstva, Nastavnog zavoda za hitnu medicinu Istarske županije, Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, Medicinskog fakulteta i Opće bolnice Pula.

Hvala polaznicima, predavačima i svima koji su doprinijeli uspješnoj realizaciji programa.