Studij Sestrinstvo - Terenska nastava...

Dana 29. travnja 2024., studenti III. godine stručnog prijediplomskog studija Sestrinstvo posjetili su Županijsku specijalnu bolnicu za psihijatriju i rehabilitaciju Insula na otoku Rabu. Ravnateljica bolnice, prof. dr. sc. Vesna Šendula-Jengić, prim. dr. med. i pomoćnica ravnatelja za sestrinstvo, Estera Paparić, mag. med. techn. srdačno su dočekale naše studente. Uvodnim predavanjem studenti su upoznati s dugogodišnjom tradicijom, uslugama i djelatnostim koje ta bolnica nudi i ulogom medicinskih sestara/ tehničara unutar interdisciplinarnog tima. Rad pojedinih djelatnosti predstavili su voditelji: Ivan Šimec, mag. med. techn., Odjel za afektivne poremećaje i granična stanja, Zorica Vujić, mag. med. techn., Odjel za bolesti ovisnosti i Nikola Babić, klinički psiholog, Odjel za psihosocijalnu rehabilitaciju. Nakon uvodnog predavanja I predstavljanja pojedinih djelatnosti, organiziran je obilazak pod stručnim vodstvom pomoćnice ravnatelja za sestrinstvo, Estere Paparić, mag. med. techn., i Ele Hlastec Tomičić, mag. nutr. clin.

Hvala djelatnicima Županijske specijalne bolnice za psihijatriju i rehabilitaciju Insula, Rab

Fotografije možete pogledati na web stranicama Županijske specijalne bolnice za psihijatriju i rehabilitaciju Insula, Rab Studijski posjet studenata Sestrinstva iz Pule