Medicinski fakultet u Puli po drugi put organizira program cjeloživotnog obrazovanja „Palijativna skrb s kliničkom praksom“. Kako je temelj palijativne skrbi multiprofesionalni timski rad, program je prilagođen za zdravstvene i nezdravstvene pružatelje palijativne skrbi. Predavači su zdravstveni i nezdravstveni profesionalci s višegodišnjim iskustvom rada s bolesnicima u potrebi palijativne skrbi i s njihovim obiteljima. Osim predavanja, vježbi i rada u grupama, polaznici će imati mogućnost rada s mobilnim palijativnim timovima.

• Program će se odvijati u  dva bloka nastave u trajanju od 3 dana (četvrtak, petak, subota).
  • Prvi blok nastave početi će u 24. ožujka 2022. u 16 sati.
  • Drugi blok nastave početi će 31. ožujka 2022. u 16 sati
  • Rad s mobilnim palijativnim timovima održati će se po dogovoru studenta i mentora.

Broj polaznika je ograničen na 20 studenata.

Po završetku, polaznik stječe 5 ECTS boda.

Za prijavu je potrebno priložiti sljedeće dokumente:

1. Popunjeni prijavni obrazac

2. Preslika svjedodžbe o završenoj srednjoj školi

3. Ispunjen zahtjev za obročnu otplatu programa (ukoliko polaznik – fizička osoba želi iznos programa platiti u dvije rate) - Zahtjev za obročnu otplatu

4. Prije predviđenog početka edukacije potrebno je predočiti važeću EU digitalnu COVID potvrdu.

Cijena programa zajedno s PDV-om iznosi 3.000,00 kn (uključuje radne materijale i ručak).

Prijave s naznakom „Prijave za program palijativne skrbi“ primaju se putem online obrasca ili putem pošte na sljedeću adresu:

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli
n/r Ksenija Bodul
Zagrebačka 30, 52100 Pula

Prijave se primaju do 12. ožujka 2022.

Napomena: Zbog epidemioloških okolnosti moguća je promjena termina održavanja nastave.

Za sve dodatne informacije možete se obratiti putem maila: ksenija.bodul@unipu.hr ili na broj telefona 052/877-426.

Detaljnije o studiju: