Svečana promocija studij Sestrinstva

POZIV NA SVEČANU PROMOCIJU DIPLOMANATA MFPU-a (6.11.)

Čast nam je pozvati vas na prvu svečanu promociju diplomanata Medicinskog fakulteta u Puli  koja će se održati u subotu, 6. studenog 2021. u muzejsko – galerijskom prostoru Sveta Srca (De Villeov uspon 8, Pula). Promocija će se održati za stručni preddiplomski studij Sestrinstva s početkom u 12 sati.

Obzirom na primjenu epidemioloških mjera bit će omogućen live stream promocije preko sljedeće poveznice:

Mole se diplomanti da dođu u 10:30 sati radi upoznavanja sa scenarijem te oblačenjem kapica i toga. Potrebno je poštivati primjenu epidemioloških mjera koje su propisane od strane Stožera civilne zaštite Istarske županije: osobe koje posjeduju  EU digitalnu potvrdu dužne su je donijeti na uvid, jer u protivnom za sve ostale vršit će se testiranje brzim antigenskim testovima, nije dopuštena pratnja, potrebno je poštivanje razmaka od 1,5 m, zaštitne maske za lice potrebno je nositi u trenucima nemogućnosti održavanja propisanog razmaka.