Početak nastave na preddiplomskom...

Za studente 1. godine zimski semestar započinje u ponedjeljak 4. listopada Orijentacijskim danom – uvodnim predavanjem prorektorice za studente, obrazovne programe i suradnju Sveučilišta, dekana Medicinskog fakulteta u Puli, predstavnika Ureda za studente i obrazovne programe te predstavnice Studentskog zbora u velikoj dvorani Fakulteta ekonomije i turizma na adresi Preradovićeva ulica 1, Pula.

Raspored Orijentacijskog dana MFPU-a:

I. grupa (studenti početnog slova prezimena A – L):

• 13.30 – 14.30 (Dvorana Istra)

II. grupa (studenti početnog slovo prezimena M – Ž):

• 15.30 – 16.30 (Dvorana Pula)

Nastava će se prvenstveno izvoditi u hibridnom obliku, uz poštivanje propisanih epidemioloških mjera.

Dodatne informacije o početku i održavanju nastave te važećim epidemiološkim mjerama možete naći u obavijesti:

Prilikom dolaska na Orijentacijski dan studenti su obavezni donijeti potpisanu izjavu o mjerenju temperature.