Medicinski fakultet u Puli po prvi put organizira program cjeloživotnog obrazovanja „Palijativna skrb s kliničkom praksom“. Program je namijenjen svim zainteresiranima i sastoji se od dva modula - za zdravstvene i nezdravstvene djelatnike. Nastava će se odvijati petkom i subotom u popodnevnim satima tijekom srpnja. Po završetku, polaznik stječe 5 ECTS boda.

Za prijavu je potrebno priložiti sljedeće dokumente:

1. Popunjeni prijavni obrazac ili ispunjavanjem Google online obrasca (ako koristite Google mail)

2. Preslika svjedodžbe o završenoj srednjoj školi

3. Ispunjen zahtjev za obročnu otplatu programa (ukoliko polaznik – fizička osoba želi iznos programa platiti u dvije rate) - Zahtjev za obročnu otplatu

Natječaj je otvoren do 18. lipnja 2020.

Cijena programa zajedno s PDV-om iznosi 3.000,00 kn.

Prijave s naznakom „prijave za program palijativne skrbi“ primaju se putem online obrasca ili putem pošte na sljedeću adresu:

Sveučilište Jurja Dobrile u Puli
n/r Šanel Gaberšček Despić
Zagrebačka 30, 52100 Pula

Za sve dodatne informacije možete se obratiti putem maila: sagaber@unipu.hr ili na broj telefona 052/377-068.

Detaljnije o studiju: